dikkat

En az sipariş miktarı 25 Adettir.

25 Adet 37,50 TL
30 Adet 43,50 TL
35 Adet 49,00 TL
40 Adet 54,00 TL
50 Adet 65,00 TL
60 Adet 75,00 TL
70 Adet 84,00 TL
80 Adet 92,00 TL
90 Adet 99,00 TL
100 Adet 100,00 TL
100 Adet üzerindeki siparişler için özel fiyat alınız

Resim gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler

  • Yüksek çözünürlüklü olmalı.(en az 1-2 megapiksel)
  • Facebook twitter tarzı sitelerden alınan ve cep telefonu ile çekilmiş fotograflar düşük çözünürlükte olur, göndermeyiniz.
  • Lütfen üzerinde işlem yapılmamış orjinal fotoları tercih ediniz(kırpılmamış veya renkleri ile oynanmamış fotolar)
  • Dış mekanlarda çekilmiş, net ve karanlık olmayan fotoları tercih ediniz.
  • Fotograf çekerken çocuğun arkasından ışık gelmemeli, ışık ön taraftan çektiğiniz kişiye doğru olmalı.
  • Kargoda yada baskıda yaşanabilecek hatalar aksaklıklar nedeniyle garanti edilen teslimat süresi 7 iş günüdür. Siparişlerinizi en az 1 hafta önceden veriniz
 
Grafik Çalışma

Lütfen birden fazla örnek istemeyiniz, göndereceğiniz fotografın net olmasına ve yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat ediniz. Çalışma yapıldıktan sonra bu fotografı beğenmedim başka fotograf gönderiyorum şeklindeki mailler dikkate alınmaz. Beğenmediğiniz fotoları göndermeyiniz. Göndereceğiniz fotograflarda çocuğun kafası kolları vücudu kesik olmasın, çocuğun tamamı gözükmelidir.

Neden birmax magnetleri

Birmax web sitesinden aldığınız ürünler 100% müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Birmax.com' da sipariş verirken yada daha önceden ödeme yapmazsınız, siparişiniz bize ulaştıktan sonra biz size çalışmayı mail ile göndeririz. Çalışmayı beğenir ve siparişiniz kesinleşirse "onaylıyorum" diye mail attıktan sonra ödeme yaparsınız.

Birmax doğum günü magnetleri; en kaliteli malzeme, en yeni teknolojiler kullanılarak, uzman grafik ekibi ile kaliteyi en uygun fiyatlarda sizlere sunar.

reklam

Sistem nasıl işliyor ? : İlk olarak beğendiğiniz modeli seçiyorsunuz. Ardından sipariş formundaki bilgileri eksiksiz dolduruyorsunuz. Yada mail adresimize formdaki bilgilere göre siparişinizi ve resmi gönderiyorsunuz. Uzman grafiker ekibimiz tarafından hazırlanan örnek çalışma size mail ile gönderiliyor(birden fazla resim gönderilmesi, birden fazla örnek istenmesi durumunda, en uygun olan modele ve resme çalışma yapılır), gerekli hesap numarası ile birlikte (24 saat içerisinde, siparişlerin geliş sırasına göre dönüş yapılır ). Siz gelen maildeki örneği inceleyerek tarih, isim ve yazılacaklarda sorun yoksa onay için tekrar bize maili onaylıyorum diye gönderiyorsunuz. Onay mailini alan ekibimiz siparişinizi baskıya gönderiyor işlemler biter bitmez siparişte belirttiğiniz kargo adresine, kargo firması ile gönderiyoruz (ödemeniz ulaştıktan sonra yaklaşık 1-2 gün içerisinde). Gönderdiğiniz resim grafik işlemden geçtiği ve matbaa işlemi olduğundan dolayı asgari sipariş miktarı vardır daha az miktar yapılmamaktadır ve birden fazla örnek çalışma yapılmaz.

Gerekli Bilgiler

* 0.5 cm (5 mm) kalınlıkta Hafif malzeme magnetblok üzerine baskı, arkası komple mıknatıslı, Parlak laminasyon kaplama özel tasarımlar özel ölçüler.

* Kargo ücreti alıcıya aittir. Anlaşmalı olarak Aras kargo ile gönderilir

* Ürünlerin ödemesi HAVALE yada EFT ile yapılmaktadır (Kapıda ödeme sistemimiz yoktur)

* Size örnek çalışma ile birlikte gerekli hesap bilgileri mail ile gönderilir.

* Size fotograf gönderiyorum çalışmalarınızı bekliyorum tazındaki mailler dikkate alınmaz (Lütfen formu doldurun yada formdaki bilgileri eksiksiz olarak mail atınız)

* Birmax Magnet' e gönderdiğiniz resimler için bir örnek, uzman grafik ekibimiz tarafından yaklaşık 1 saatlik çalışmanın sonucunda hazırlanır. Bu nedenle birden fazla model çalışması yapılmaz. Birçok resim göndermeniz halinde en uygun olana çalışma yapılır. Bu resmi beğenmedim başka resim göndereceğim tarzındaki ikinci mailler dikkate alınmaz (en iyi en net resmi seçerek gönderin)

Mail gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler..

* Beğendiğiniz modelin kodu, çocuğunuzun adını, doğum tarihini, sipariş miktarını, kargo adresi alıcı ismi, telefon bilgileri ile birlikte resmini mail atınız. sadece resim gönderilen siparişler dikkate allınmamaktadır.

* Doğumgünü magneti çalışma örneği size 1 iş günü içinde mail ile gönderilecektir (Cumartesi Pazar günleri çalışılmamaktadır), mail atarken yada sipariş formunda devamlı kullandığınız mail adresinizi tercih ediniz.
Doğumgünü magnet çalışmasını onayladıktan sonra hazırlanma süresi 2 gündür. Lütfen böyle günler için planlarınızı erken yapınız,son günlere bırakmayınız. Beklenmedik geçikmeler olabilir.Ölçüler buzdolabı süsüne uygun olarak yapılır